اخبار استان

بازدید رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی چهارمحال و بختیاری از منطقه حفاظت شده تنگ صیاد

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان و مدیران کل امور اقتصادی و دارایی، حفاظت محیط زیست و دیگر مسئولان استان از پارک ملی و منطقه حفاظت شده تنگ صیاد بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با اعلام این خبر گفت: مسئولان استان در طی این بازدیدی که از پاسگاه محیط بانی بیدخل شروع و به سمت پاسگاه محیط بانی آب شرشر در پارک ملی و منطقه حفاظت شده تنگ صیاد ادامه داشت، از نزدیک با مسائل و مشکلات این منطقه آشنا شده و به ارائه راهکار جهت رفع آنها پرداختند.
شهرام احمدی اظهار داشت: محیط بانان این منطقه همچون سایر مناطق در انجام وظایف خود مسئولانه و با جدیت عمل کرده و در برخورد با متخلفان برابر قانون رفتار می کنند.
 در این بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مدیرکل و معاون اداره امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل، مسئول حراست، رئیس اداره پشتیبانی، فنی و مهندسی و دیگر مسئولان حفاظت محیط زیست استان به همراه چند تن از محیط بانان حضور داشتند.

استان چهارمحال و بختیاری دارای 8 منطقه چهارگانه تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست شامل: یک اثر طبیعی ملی، یک پارک ملی، یک پناهگاه حیات وحش و پنج منطقه حفاظت شده است.

پارک ملی و منطقه حفاظت شده تنگ صیاد با 27000 هکتار وسعت در 10 کیلومتری شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد و زیستگاه گونه های قوچ و میش وحشی، کل و بز وحشی و پلنگ است.
عكس های مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
بيشتر
سال 1398  سال رونق تولید