اخبار استان

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از پتروشیمی لردگان

بازدید مدیرکل حفاظت محیط زیست استان از پتروشیمی لردگان

شهرام احمدی، مدیرکل حفاظت محیط زیست به همراه جمعی از مسئولان و کارشناسان در مرحله پیش راه‌اندازی باحضور در مجتمع پتروشیمی لردگان، روند کار این صنعت و مسائل زیست محیطی آن را بررسی کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری،شهرام احمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان به همراه جمعی از مسئولان و کارشناسان در مرحله پیش راه‌اندازی باحضور در مجتمع پتروشیمی لردگان، روند کار این صنعت و مسائل زیست محیطی آن را بررسی کردند. 

شهرام احمدی در این بازدید بر رعایت مسائل زیست محیطی توسط این کارخانه تاکید کرد و از مسئولان این واحد تولیدی خواست با اتخاذ تمهیدات لازم از بروز هرگونه حادثه یا آلودگی زیست محیطی پیشگیری کنند. 

وی افزود: کارشناسان این اداره کل برای جلوگیری از هرگونه آلایندگی احتمالی واحدهای صنعتی با انجام پایش‌های مستمر و شبانه روزی، پساب خروجی این واحدها را رصد می‌کنند و درصورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب در اسرع وقت به مراجع قانونی ارجاع داده می‌شود.

پتروشیمی لردگان یکی از 10 شرکت پتروشیمی کشور است که در سال 1387 عملیات ساخت آن در استان آغاز شد و تولید اوره و آمونیاک در این مجتمع انجام خواهد شد.
عكس های مرتبط :
بيشتر
سال 1399  سال جهش تولید