اخبار استان

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری درپی شهادت جانسوز دوتن از محیط‌بانان فداکار استان زنجان

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری درپی شهادت جانسوز دوتن از محیط‌بانان فداکار استان زنجان

شهرام احمدی فارسانی مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری در پیامی شهادت مظلومانه دوتن از محیط‌بانان فداکار استان زنجان را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی فارسانی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در پیامی شهادت مظلومانه دوتن از محیط‌بانان فداکار استان زنجان را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

شهادت مظلومانه محیط بانان شجاع و فداکار استان زنجان، «مهدی مجلل» و «میکائیل هاشمی» که در عملی غیرانسانی و ناجوانمردانه توسط دشمنان سرمایه‌های طبیعی و محیط زیست کشور، ناباورانه، به شکل بی‌رحمانه‌ای صورت گرفت، اندوهی بزرگ را بر وجود همه‌ی ما نشاند.

اینجانب با تاکید بر این که حفظ و حراست از محیط زیست این سرزمین وظیفه ای همگانی است، شهادت جانسوز حافظان انفال الهی را به مردم آزاده و به‌ویژه دوستداران طبیعت ایران، جامعه حفاظت محیط زیست کشور، همکاران داغدار و خانواده مصیبت دیده آن شهیدان گرانقدر تبریک و تسلیت عرض می‌کنم. 

بی‌شک انجام هر گونه اقدام برای حصول اطمینان از تعقیب قانونی و مجازات عاملان این عمل غیرانسانی، خواسته تمامی دلسوزان و دغدغه‌مندان حفظ آب و خاک میهن عزیز اسلامی است. 

شهرام احمدی
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری
 
بيشتر
 سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها