اخبار استان

توان افزایی سمن های محیط زیستی و منابع طبیعی در چهارمحال و بختیاری کلید خورد

توان افزایی سمن های محیط زیستی و منابع طبیعی در چهارمحال و بختیاری کلید خورد

توان افزایی سمن های محیط زیستی و منابع طبیعی در چهارمحال و بختیاری با برگزاری دو کارگاه به صورت وبیناری و بر اساس معیارهای سند خودارزیابی کلید خورد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، توان افزایی سمن های محیط زیستی و منابع طبیعی استان، با مشارکت در دو کارگاه  به صورت وبیناری و با محور تشریح نحوه خودارزیابی سمن ها آغاز شد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در این‌باره گفت: برای اجرای پروژه توان افزایی سمن ها، کارگاه هایی بر اساس معیارهای سند خودارزیابی برنامه‌ریزی شده است.

شهرام‌احمدی افزود: شبکه تشکل‌های محیط زیست و منابع طبیعی در استان چهارمحال و بختیاری، این کارگاه ها را  با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط زیست استان و به دبیری حفاظت محیط زیست بوشهر به عنوان استان معین و  با  آموزش، پشتیبانی و تسهیلگری انجمن پایشگران حامی محیط زیست(پاما) برگزار می‌کنند.

وی سند خودارزیابی سمن‌های محیط‌زیستی را گامی برای توانمندکردن و استاندارد سازی فعالیت آنان عنوان کرد و بیان داشت: این برنامه با مشارکت سازمان حفاظت محیط‌زیست، ادارات کل و اعضای شبکه ملی سمن‌های محیط‌زیست و منابع طبیعی کشور در 31 استان کشور دست اجراست.

اجرای پروژه توان افزایی سمن ها ، برای خود ارزیابی در کل کشور از اسفند  1399 کلید خورده و تا مرداد ماه 1400 ادامه دارد.
عكس های مرتبط :
بيشتر
 سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها