اخبار استان

حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری دستگاه برتر استانی جشنواره شهید رجایی شد

حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری دستگاه برتر استانی جشنواره شهید رجایی شد

اداره کل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری در ارزیابی مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی توانست عنوان دستگاه برتر را کسب کند و در بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی استان در سال ۱۴۰۰، لوح و تندیس این جشنواره را دریافت کرد. 
به گزارش روابط عمومی حفاظت‌محیط زیست چهارمحال و بختیاری، با ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، اداره کل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری برای پنجمین بار، حائز رتبه برتر استانی در بین 56 دستگاه اجرایی ارزیابی شده در استان شد. 
این اداره کل در ارزیابی عملکرد توسط سازمان مرکزی حفاظت محیط زیست در سطح ملی 7 سال متوالی عنوان برتر را کسب کرده است.

در مراسم معرفي دستگاه‌هاي برتر استاني جشنواره شهيد رجايي استان چهارمحال و بختیاری سال ۱۴۰۰، لوح تقدير و تندیس اين جشنواره از طرف استاندار چهارمحال و بختیاری به شهرام احمدی، مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان اهداء شد.

 مدیرکل حفاظت محیط زیست استان درخشش و موفقیت اداره کل حفاظت محیط‌زیست در کسب رتبه برتر این جشنواره برای پنجمین بار در استان را از الطاف خداوند بزرگ و حاصل همدلی و زحمات ارزنده و موثر همکاران در مجموعه دانست. 
شهرام احمدی با برشمردن تلاش شبانه‌روزی همکاران این مجموعه گفت: بر خود لازم می‌دانم مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیران، کارشناسان، پرسنل خدوم و پرتلاش مجموعه حفاظت محیط‌زیست استان اعلام و توفیق روز افزون همکارانم در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم کشور عزیزمان ایران را از خداوند متعال مسئلت دارم.

ارزیابی عملکرد شاخص های عمومی و اختصاصی سال 1400، دربرگیرنده عملکرد اداره کل حفاظت محیط زیست استان در تمامی بخش ها در سال 1399 است. 
عكس های مرتبط :
بيشتر
 سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها