اخبار استان

گرامی‌داشت یاد و خاطره نوجوان شهید با غرس نهال در اولین روز هفته کودک در چهارمحال و بختیاری

گرامی‌داشت یاد و خاطره نوجوان شهید با غرس نهال در اولین روز هفته کودک در چهارمحال و بختیاری

آیین گرامی داشت روز جهانی کودک، یادواره نوجوان شهید علی لندی و با هدف دوستی کودکان با طبیعت و توجه به حفظ محیط زیست، با غرس نهال در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در شهرکرد برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، آیین گرامی داشت روز جهانی کودک، یادواره نوجوان شهید علی لندی و با هدف دوستی کودکان با طبیعت و توجه به حفظ محیط زیست، با غرس نهال در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

این مراسم با همکاری کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و حفاظت محیط زیست استان با حضور سرپرست کانون پرورش فکری کودک و نوجوان به همراه تنی‌چند از نمایندگان حفاظت محیط زیست، جمعیت هلال احمر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

برنامه‌های هفته ملی و روز جهانی کودک روزهای ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ در سراسر کشور و با شعار «حال خوش کودکی، رنگ خوش زندگی» و با عنوان یادواره شهید لندی آغاز شد.

 علی لندی نوجوان ۱۵ ساله، شهریورماه امسال دل به آتش زد تا ۲ نفری را که میان شعله‌های آتش بودند نجات دهد که در این حادثه دچار سوختگی شدید شد و بر اثر جراحت، شهید شد. این شهید نوجوان بخشی از دوران تحصیلی خود را در  شهرکرد سپری کرد.
عكس های مرتبط :
بيشتر
 سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها