اخبار استان

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال‌وبختیاری از پایگاه پژوهش و اطلاع‌رسانی تالاب بین‌المللی پریشان بازدید کرد

مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال‌وبختیاری از پایگاه پژوهش و اطلاع‌رسانی تالاب بین‌المللی پریشان بازدید کرد

سعید یوسف‌پور مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان در بازدید از پایگاه پژوهش و اطلاع‌رسانی تالاب پریشان با فعالیت‌های این انجمن در حوزه تالاب‌ها و محیط‌زیست آشنا شد.
به گزارش اداره روابط عمومی و امور رسانه حفاظت محیط زیست استان چهارمحال‌وبختیاری، در بازدید مدیرکل حفاظت محیط‌زیست استان چهارمحال‌وبختیاری از پایگاه پژوهش و اطلاع‌رسانی تالاب پریشان مسئولان اداره محیط‌زیست شهرستان کازرون به همراه جمعی از اعضای انجمن میراث پریشان و تعدادی از جوانه‌های این تالاب حضور داشتند.

در این بازدید اعضای انجمن میراث پریشان به تشریح عملکرد انجمن میراث از تاسیس انجمن تاکنون پرداخته و همچنین فعالیت‌ها و دستاوردهای این انجمن در سایر تالاب‌ها اعم از ارژن، بختگان و سایر استان‌ها را ارائه دادند.

 در ادامه سه عضو از نونهالان کارگروه جوانه‌های پریشان به ارائه عملکرد این کارگروه و افق‌های پیش روی نونهالان و نوجوانان این انجمن پرداختند.

 در این نشست مسئولان اداره محیط‌زیست شهرستان کازرون عملکرد انجمن میراث پریشان در برهه‌های مختلف را یاد کرده و از فعالیت‌ها و دستاوردهای این انجمن در سطح شهرستان کازرون و به صورت کلی در حوزه محیط زیست و تالاب‌های کشور تجلیل کردند.

 در پایان سعید یوسف‌پور مدیرکل حفاظت محیط‌زیست چهارمحال‌وبختیاری در خصوص کارنامه انجمن میراث پریشان اظهار خوشنودی کرد و رزومه این انجمن را در تراز یک انجمن برتر کشوری دانست.
بيشتر
شعار سال 1402 "سال مهار تورم و رشد تولید"