اخبار استان

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری به دنبال درگذشت ناگهانی معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست کشور

پیام تسلیت مدیرکل حفاظت محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری به دنبال درگذشت ناگهانی معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست کشور

به دنبال درگذشت ناگهانی دکتر کیومرث کلانتری، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، شهرام احمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت. 
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، به دنبال درگذشت ناگهانی دکتر کیومرث کلانتری، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست کشور، شهرام احمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان در پیامی این ضایعه را تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است:
 
انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت ناگهانی همکار عزیز و مدیر باسابقه و پرتلاش حفاظت محیط زیست کشور، شادروان دکتر کیومرث کلانتری، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست موجب تالم و تاثر فراوان شد. 

بی شک خدمت صادقانه و فداکاری این مدیر دلسوز، که عمر خویش را در راه  حفظ سرمایه های میهن عزیز اسلامی وقف کرد، نزد خداوند متعال دارای ارج و قرب بوده، و نام و یاد وی به نیکی در عرصه حفاظت از محیط زیست خواهد ماند.

اینجانب به نمایندگی از طرف طبیعت دوستان و حافظان محیط زیست استان چهارمحال و بختیاری، این ضایعه دردناک را به همکاران، فعالان و دوستداران عرصه محیط زیست کشور و خانواده محترم آن مرحوم از صمیم قلب تسلیت عرض نموده، برای آن عزیز از دست رفته غفران واسعه الهی و برای بازماندگان، صبر و شكيبايي از درگاه خداوند متعال مسألت دارم. 
 
شهرام احمدی فارسانی
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری
بيشتر
 سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها