اخبار استان

دیدار مدیر کل و جمعی از پرسنل حفاظت محیط زیست با فرماندهی انتظامی و یگان ویژه چهارمحال و بختیاری

دیدار مدیر کل و جمعی از پرسنل حفاظت محیط زیست با فرماندهی انتظامی و یگان ویژه چهارمحال و بختیاری

مدیرکل حفاظت محیط زیست به‌همراه فرمانده و جمعی از مأموران یگان حفاظت محیط زیست در دیداری که به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده نیروی انتظامی و فرمانده یگان ویژه استان داشت، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از حسن همکاری آنان، تداوم تعامل و همکاری برای تحقق اهداف و رسالت‌های مشترک را راهگشا عنوان کرد. 
به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط‌زیست چهارمحال و بختیاری، شهرام احمدی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان، در دیداری که به مناسبت هفته نیروی انتظامی با فرمانده نیروی انتظامی استان داشت، ضمن تبریک این هفته به مجموعه حافظان امنیت و آرامش جامعه گفت: امنیت و آسایش شهروندان، نتیجه‌ی تلاش و کوشش شبانه‌روزی کارکنان ناجا است. وی در این دیدار با اشاره به سطح مطلوب همکاری دو مجموعه، از زحمات بی شائبه و تلاش پرسنل نیروی انتظامی استان قدردانی کرد. 

در ادامه سردار امان‌اللهی با تاکید بر استمرار حمایت نیروی انتظامی، اجرای برنامه‌های مشترک با حفاظت محیط زیست را در کاهش جرایم این حوزه زیستی موثر ارزیابی کرد. 

در دیدار دیگر نیز مدیرکل حفاظت محیط زیست استان با سرهنگ خرمی، فرمانده یگان ویژه استان دیدار و گفتگو کرد. 

در بخشی از لوح سپاس اهدایی مدیرکل حفاظت محیط زیست به فرمانده ناجا آمده است: 
هفته نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی‌تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی‌وقفه آنان زمیـنه‌ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.
نیروهای مخلص، مقتدر و سخت‌کوش آن مجموعه ضمن همکاری موثر در اجرای قوانین و حفظ محیط زیست استان، همچون سایر زمینه‌های کاری آن، پیام آور آرامش و آسایش برای مردم بوده و خواهد بود. 

در حاشیه این دیدارها برنامه ریزی برای اجرای مانورهای مشترک مرتبط با مناطق تحت حفاظت استان صورت پذیرفت.
بيشتر
 سال ۱۴۰۰ سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها